Kulgilektual Shou

Egallangan ballar

# Mehmon▲Ko'rinish▼Ball▼G'alaba▼Super o'yin▼Super g'alaba▼To'g'ri▼Kulgili▼To'g'ri + kulgili▼Minus▼Pul, so'm▼
1 Ozod Shukrulloyev 293328632141273122 286 000
2 Mirshakar Fayzulloyev 2936813832651419475 254 000
3 Islom Karimov 22242.2283217977.220143 943 000
4 Rasul Karimov 222385516916562316 000
5 Bekzod Yangiboev 5210001115050
6 Zokir Ochildiyev 4511101833000
7 Sardor Toshmuhammedov 453442312200968 000
8 Qobil Karimberdiev 3230001013000
9 Azam Qahramoniy 332.5221191400.5608 000
10 Sardor Salomov 332.5000824.5000
11 Abdurahim Mansurov 32410021401204 000
12 Feruz Muhammad 21300049000
13 Navro'z Hikmatov 2312212210011 334 000
14 Sarvar Karimov 220000812000
15 Farrux Sharipov 216.29000215.29010
16 Sadulla Fatxullayev 232211161330805 000
17 Mo'min Ibrohimov 22111181300954 000
18 Bekmirza Rashidov 23422127700648 000
19 Ahmad Temurov 218000612000
20 Shahboz Sattorov 222000814000
21 Konsta Sharif 226.51101412.5000
22 Javlon Asatullaev 213.500049.5000
23 Bobur Mansurov 221000714000
24 Indira Miftaxova 213.500094.5000
25 Ma’mur Xolmedov 213.50002.511000
26 Elmurod Haqnazarov 213000013000
27 Abdulhafiz Yusupov 21600088.500.50
28 Azamat Yuldashov 217.73000152.73000
29 Hikmatilla Prjanov 222.5100616.500157 000
30 Salohiddinjon Bo'riyev 11100065000
31 Abbos Kamoliddinov 11000064000
32 Abu Bakr Fozilov 11100084010
33 Gofur Shukurov 1700053010
34 Abdulaziz Hakimovich 1700016000
35 Abdullajon Yusupov 11000064000
36 Sevinch Bobokulova 11100065000
37 Ozodbek Manapov 11000038010
38 Murod Nasimov 1500023000
39 Bekzod Yusupov 1400031.1900.190
40 Abdurahim Abdukarimov 1600025010
41 Aziz To'laganov 1600033000
42 O'lmas Temur 1900082010
43 Boburjon Shavkatov 1700043000
44 Murod Ismatov 1900036000
45 Shahlo Alijonova 1131009400324 000
46 Shoxruz Ruziboev 1500023000
47 Otabek Mirzaholov 1161007900327 000
48 Ja’far Kenjaev 11100029000
49 Shaxzod Qosimov 1700016000
50 Doston Bektursinov 1800044000
51 Bahrom Yakubov 1800017000
52 Obidjon Nasriddinov 115110123000
53 Muhammadali Mahmudov 11100047000
54 Nigina Djabarova 1800017000
55 Feruzbek Toxirov 11000037000
56 Nusrat Hikmatullayev 1900036000
57 Asqar Hikmatov 1800035000
58 Dilshod Nazarov 1600006000
59 Marjona Mirzaaliyeva 1800044000
60 Shaxram G'iyosov 1600024000
61 Mohlaroy Sobirova 1800071000
62 Farhod Sulaymon 1800044000
63 Durdona Qurbonova 1800026000
64 Xoliqjon Samadov 10.500001.5010
65 Yulduz Rajabova 18.50006.52000
66 Anvar Juraev 11400077000
67 Sitora Alimjanova 1700034000
68 Yunetta Akopyan 11000082000
69 Shokir Shukurbayev 1121115700444 000
70 Rajabboy Allayorov 1300012000
71 Nodir Hayitov 1900046010
72 Aziza Abdullaeva 1900045000
73 Muhammadiso Abdulxairov 1900036000
74 Rasul Kusherbayev 11311076000
75 Shahriyor Karshiev 1900045000
76 Sardor Saidov 1600015000
77 Alisher Uzoqov 116000412000
78 Mahliyo Askaralieva 11000046000
79 Ozod Khurramov 1600033000
80 Sadulla Abdullaev 1700025000
81 Islom Ali 1700008010
82 Nurbek Alimov 1121113900316 000
83 Abror Gulyamov 14.500004.5000
84 Timur Alixonov 16.600006.6000
85 Maftuna Shokirova 11100065000
86 Imona G‘ayratova 1161119700532 000
87 Xusniddin Soliyev 1100000.59.5000
88 Umid Gafurov 1500023000
89 Hamza Jumayev 11200066000
90 Davron Muhitdinov 11000073000
90 Jami2242320.845841191248.51143.522192.1919 420 000

Samaradorlik darajasi

Har bir foiz ostida u qanday hisoblangani ham ko'rsatilgan.

# Mehmon▲ O'rtacha o'rin▼To'g'ri javob berilgan savollar▼Bir sondagi o'rtacha ball▼G'alaba foizi▼Super o'yin foizi▼Kulgili ballar foizi▼To'g'ri + kulgili foizi▼Minus foizi▼Eng yuqori natija▼Ko'p birga chiqqan▼
1 Sardor Toshmuhammedov 1 4 son 31.9% 15 / 47 13.25 53 ball 100% 4 / 4 50% 2 / 4 41.5% 22 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 15 37-son 4 son Rasul Karimov
2 Navro'z Hikmatov 1 2 son 34.6% 9 / 26 15.5 31 ball 100% 2 / 2 50% 1 / 2 31.3% 10 ball 0% 0 ball 3.1% 1 ball 18 56-son 1 son Feruz Muhammad
3 Sadulla Fatxullayev 1 2 son 37% 10 / 27 16 32 ball 100% 2 / 2 100% 1 / 1 40.6% 13 ball 9.4% 3 ball 0% 0 ball 19 54-son 2 son Ozod Shukrulloyev
4 Bekmirza Rashidov 1 2 son 48% 12 / 25 17 34 ball 100% 2 / 2 50% 1 / 2 20.6% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 18 48-son 1 son Aziza Abdullaeva
5 Shahlo Alijonova 1 1 son 25% 3 / 12 13 13 ball 100% 1 / 1 — 0 / 0 30.8% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 13 47-son 1 son Islom Karimov
6 Otabek Mirzaholov 1 1 son 28.6% 4 / 14 16 16 ball 100% 1 / 1 — 0 / 0 56.3% 9 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 16 46-son 1 son Ahmad Temurov
7 Obidjon Nasriddinov 1 1 son 38.5% 5 / 13 15 15 ball 100% 1 / 1 0% 0 / 1 20% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 15 43-son 1 son Islom Karimov
8 Shokir Shukurbayev 1 1 son 25% 3 / 12 12 12 ball 100% 1 / 1 100% 1 / 1 58.3% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 12 27-son 1 son Islom Karimov
9 Rasul Kusherbayev 1 1 son 15.4% 2 / 13 13 13 ball 100% 1 / 1 0% 0 / 1 46.2% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 13 21-son 1 son Abdulhafiz Yusupov
10 Nurbek Alimov 1 1 son 22.2% 2 / 9 12 12 ball 100% 1 / 1 100% 1 / 1 75% 9 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 12 13-son 1 son Mirshakar Fayzulloyev
11 Imona G‘ayratova 1 1 son 45.5% 5 / 11 16 16 ball 100% 1 / 1 100% 1 / 1 43.8% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 16 9-son 1 son Maftuna Shokirova
12 Azam Qahramoniy 1.33 3 son 28.6% 10 / 35 10.83 32.5 ball 66.7% 2 / 3 50% 1 / 2 42.4% 14 ball 0% 0 ball 1.5% 0.5 ball 13 42-son 2 son Islom Karimov
13 Konsta Sharif 1.5 2 son 30.4% 7 / 23 13.25 26.5 ball 50% 1 / 2 0% 0 / 1 47.2% 12.5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 13.5 15-son 2 son Mirshakar Fayzulloyev
14 Mirshakar Fayzulloyev 1.69 29 son 37% 128 / 346 12.69 368 ball 44.8% 13 / 29 37.5% 3 / 8 34% 141 ball 2.2% 9 ball 11.3% 47 ball 20 19-son 15 son Rasul Karimov
15 Zokir Ochildiyev 1.75 4 son 20.4% 10 / 49 12.75 51 ball 25% 1 / 4 0% 0 / 1 64.7% 33 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 16 16-son 2 son Islom Karimov
16 Hikmatilla Prjanov 2 2 son 14.3% 3 / 21 11.25 22.5 ball 50% 1 / 2 — 0 / 0 73.3% 16.5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 15 1-son 2 son Rasul Karimov
17 Salohiddinjon Bo'riyev 2 1 son 21.4% 3 / 14 11 11 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 45.5% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11 56-son 1 son Feruz Muhammad
18 Abu Bakr Fozilov 2 1 son 26.7% 4 / 15 11 11 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 33.3% 4 ball 0% 0 ball 8.3% 1 ball 11 54-son 1 son Abbos Kamoliddinov
19 Sevinch Bobokulova 2 1 son 23.1% 3 / 13 11 11 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 45.5% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11 52-son 1 son Abdullajon Yusupov
20 O'lmas Temur 2 1 son 44.4% 4 / 9 9 9 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 20% 2 ball 0% 0 ball 10% 1 ball 9 49-son 1 son Abdurahim Abdukarimov
21 Ja’far Kenjaev 2 1 son 11.1% 1 / 9 11 11 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 81.8% 9 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11 45-son 1 son Islom Karimov
22 Muhammadali Mahmudov 2 1 son 15.4% 2 / 13 11 11 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 63.6% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11 43-son 1 son Islom Karimov
23 Feruzbek Toxirov 2 1 son 8.3% 1 / 12 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 70% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 10 41-son 1 son Islom Karimov
24 Marjona Mirzaaliyeva 2 1 son 18.2% 2 / 11 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 50% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 35-son 1 son Bobur Mansurov
25 Mohlaroy Sobirova 2 1 son 23.1% 3 / 13 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 12.5% 1 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 33-son 1 son Farhod Sulaymon
26 Farhod Sulaymon 2 1 son 15.4% 2 / 13 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 50% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 33-son 1 son Islom Karimov
27 Yulduz Rajabova 2 1 son 15.4% 2 / 13 8.5 8.5 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 23.5% 2 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8.5 30-son 1 son Bekzod Yangiboev
28 Anvar Juraev 2 1 son 8.3% 1 / 12 14 14 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 50% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 14 28-son 1 son Mirshakar Fayzulloyev
29 Yunetta Akopyan 2 1 son 33.3% 4 / 12 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 20% 2 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 10 27-son 1 son Islom Karimov
30 Muhammadiso Abdulxairov 2 1 son 20% 2 / 10 9 9 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 66.7% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 9 22-son 1 son Azam Qahramoniy
31 Alisher Uzoqov 2 1 son 14.3% 2 / 14 16 16 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 75% 12 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 16 18-son 1 son Mahliyo Askaralieva
32 Ozod Khurramov 2 1 son 12.5% 1 / 8 6 6 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 50% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 6 17-son 1 son Abdurahim Mansurov
33 Maftuna Shokirova 2 1 son 27.3% 3 / 11 11 11 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 45.5% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11 9-son 1 son Imona G‘ayratova
34 Davron Muhitdinov 2 1 son 20% 2 / 10 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 30% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 10 3-son 1 son Bekzod Yangiboev
35 Ozod Shukrulloyev 2.28 29 son 30.4% 103 / 339 11.45 332 ball 27.6% 8 / 29 50% 3 / 6 36.9% 127 ball 0.9% 3 ball 3.5% 12 ball 21 5-son 13 son Islom Karimov
36 Islom Karimov 2.32 22 son 31.7% 84 / 265 11.01 242.22 ball 36.4% 8 / 22 66.7% 2 / 3 30.1% 77.22 ball 0% 0 ball 5.5% 14 ball 19 12-son 13 son Ozod Shukrulloyev
37 Sarvar Karimov 2.5 2 son 15.4% 4 / 26 10 20 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 60% 12 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11 19-son 2 son Mirshakar Fayzulloyev
38 Farrux Sharipov 2.5 2 son 3.8% 1 / 26 8.14 16.29 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 88.4% 15.29 ball 0% 0 ball 5.8% 1 ball 9.29 55-son 2 son Islom Karimov
39 Mo'min Ibrohimov 2.5 2 son 11.1% 3 / 27 10.5 21 ball 50% 1 / 2 100% 1 / 1 61.9% 13 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 15 53-son 1 son Abdulaziz Hakimovich
40 Bobur Mansurov 2.5 2 son 9.1% 2 / 22 10.5 21 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 66.7% 14 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 13 14-son 2 son Ozod Shukrulloyev
41 Indira Miftaxova 2.5 2 son 26.3% 5 / 19 6.75 13.5 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 33.3% 4.5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 7.5 4-son 2 son Mirshakar Fayzulloyev
42 Azamat Yuldashov 2.5 2 son 30.4% 7 / 23 8.87 17.73 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 15.4% 2.73 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11.23 6-son 2 son Rasul Karimov
43 Rasul Karimov 2.64 22 son 12.9% 33 / 255 10.82 238 ball 22.7% 5 / 22 20% 1 / 5 68.8% 165 ball 2.5% 6 ball 0.8% 2 ball 20 8-son 15 son Mirshakar Fayzulloyev
44 Sardor Salomov 2.67 3 son 11.4% 4 / 35 10.83 32.5 ball 0% 0 / 3 — 0 / 0 75.4% 24.5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 12 25-son 2 son Konsta Sharif
45 Abdurahim Mansurov 2.67 3 son 32.4% 11 / 34 8 24 ball 33.3% 1 / 3 — 0 / 0 16% 4 ball 0% 0 ball 4% 1 ball 8 17-son 2 son Ozod Shukrulloyev
46 Ahmad Temurov 3 2 son 12% 3 / 25 9 18 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 66.7% 12 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 12 32-son 2 son Mirshakar Fayzulloyev
47 Shahboz Sattorov 3 2 son 16% 4 / 25 11 22 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 63.6% 14 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 12 44-son 1 son Bahrom Yakubov
48 Ma’mur Xolmedov 3 2 son 4.3% 1 / 23 6.75 13.5 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 81.5% 11 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 7.5 2-son 2 son Mirshakar Fayzulloyev
49 Elmurod Haqnazarov 3 2 son 0% 0 / 19 6.5 13 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 100% 13 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 22-son 1 son Azam Qahramoniy
50 Abdulhafiz Yusupov 3 2 son 15.4% 4 / 26 8 16 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 51.5% 8.5 ball 0% 0 ball 3% 0.5 ball 11 21-son 2 son Islom Karimov
51 Gofur Shukurov 3 1 son 15.4% 2 / 13 7 7 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 37.5% 3 ball 0% 0 ball 12.5% 1 ball 7 53-son 1 son Abdulaziz Hakimovich
52 Abdulaziz Hakimovich 3 1 son 0% 0 / 13 7 7 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 85.7% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 7 53-son 1 son Gofur Shukurov
53 Abdullajon Yusupov 3 1 son 23.1% 3 / 13 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 40% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 10 52-son 1 son Islom Karimov
54 Ozodbek Manapov 3 1 son 7.7% 1 / 13 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 72.7% 8 ball 0% 0 ball 9.1% 1 ball 10 52-son 1 son Abdullajon Yusupov
55 Murod Nasimov 3 1 son 8.3% 1 / 12 5 5 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 60% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 5 50-son 1 son Bekzod Yusupov
56 Abdurahim Abdukarimov 3 1 son 11.1% 1 / 9 6 6 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 71.4% 5 ball 0% 0 ball 14.3% 1 ball 6 49-son 1 son Aziz To'laganov
57 Aziz To'laganov 3 1 son 22.2% 2 / 9 6 6 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 50% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 6 49-son 1 son Abdurahim Abdukarimov
58 Murod Ismatov 3 1 son 7.7% 1 / 13 9 9 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 66.7% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 9 48-son 1 son Bekmirza Rashidov
59 Doston Bektursinov 3 1 son 12.5% 2 / 16 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 50% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 44-son 1 son Bahrom Yakubov
60 Bahrom Yakubov 3 1 son 6.3% 1 / 16 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 87.5% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 44-son 1 son Doston Bektursinov
61 Nigina Djabarova 3 1 son 7.7% 1 / 13 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 87.5% 7 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 43-son 1 son Islom Karimov
62 Nusrat Hikmatullayev 3 1 son 16.7% 2 / 12 9 9 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 66.7% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 9 41-son 1 son Feruzbek Toxirov
63 Asqar Hikmatov 3 1 son 7.1% 1 / 14 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 62.5% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 38-son 1 son Islom Karimov
64 Durdona Qurbonova 3 1 son 9.1% 1 / 11 8 8 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 75% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8 32-son 1 son Ahmad Temurov
65 Nodir Hayitov 3 1 son 15.4% 2 / 13 9 9 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 60% 6 ball 0% 0 ball 10% 1 ball 9 24-son 1 son Feruz Muhammad
66 Aziza Abdullaeva 3 1 son 16.7% 2 / 12 9 9 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 55.6% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 9 23-son 1 son Bekmirza Rashidov
67 Shahriyor Karshiev 3 1 son 16.7% 2 / 12 9 9 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 55.6% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 9 20-son 1 son Islom Karimov
68 Xusniddin Soliyev 3 1 son 0% 0 / 11 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 95% 9.5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 10 9-son 1 son Imona G‘ayratova
69 Hamza Jumayev 3 1 son 25% 3 / 12 12 12 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 50% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 12 5-son 1 son Mirshakar Fayzulloyev
70 Bekzod Yangiboev 3.4 5 son 11.1% 6 / 54 4.2 21 ball 0% 0 / 5 — 0 / 0 57.7% 15 ball 0% 0 ball 19.2% 5 ball 9 3-son 3 son Mirshakar Fayzulloyev
71 Feruz Muhammad 3.5 2 son 7.4% 2 / 27 6.5 13 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 69.2% 9 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 9 24-son 2 son Ozod Shukrulloyev
72 Javlon Asatullaev 3.5 2 son 10.7% 3 / 28 6.75 13.5 ball 0% 0 / 2 — 0 / 0 70.4% 9.5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 8.5 10-son 2 son Mirshakar Fayzulloyev
73 Qobil Karimberdiev 3.67 3 son 12.8% 5 / 39 7.67 23 ball 0% 0 / 3 — 0 / 0 56.5% 13 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 11 36-son 3 son Mirshakar Fayzulloyev
74 Abbos Kamoliddinov 4 1 son 6.7% 1 / 15 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 40% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 10 54-son 1 son Abu Bakr Fozilov
75 Bekzod Yusupov 4 1 son 8.3% 1 / 12 4 4 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 28.3% 1.19 ball 0% 0 ball 4.4% 0.19 ball 4 50-son 1 son Mirshakar Fayzulloyev
76 Boburjon Shavkatov 4 1 son 15.4% 2 / 13 7 7 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 42.9% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 7 48-son 1 son Bekmirza Rashidov
77 Shoxruz Ruziboev 4 1 son 8.3% 1 / 12 5 5 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 60% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 5 47-son 1 son Islom Karimov
78 Shaxzod Qosimov 4 1 son 0% 0 / 9 7 7 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 85.7% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 7 45-son 1 son Islom Karimov
79 Dilshod Nazarov 4 1 son 0% 0 / 13 6 6 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 100% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 6 36-son 1 son Islom Karimov
80 Shaxram G'iyosov 4 1 son 9.1% 1 / 11 6 6 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 66.7% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 6 34-son 1 son Mirshakar Fayzulloyev
81 Xoliqjon Samadov 4 1 son 0% 0 / 10 0.5 0.5 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 100% 1.5 ball 0% 0 ball 66.7% 1 ball 0.5 31-son 1 son Indira Miftaxova
82 Sitora Alimjanova 4 1 son 8.3% 1 / 12 7 7 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 57.1% 4 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 7 28-son 1 son Anvar Juraev
83 Rajabboy Allayorov 4 1 son 0% 0 / 12 3 3 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 66.7% 2 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 3 25-son 1 son Islom Karimov
84 Sardor Saidov 4 1 son 8.3% 1 / 12 6 6 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 83.3% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 6 19-son 1 son Mirshakar Fayzulloyev
85 Mahliyo Askaralieva 4 1 son 14.3% 2 / 14 10 10 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 60% 6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 10 18-son 1 son Alisher Uzoqov
86 Sadulla Abdullaev 4 1 son 8.3% 1 / 12 7 7 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 71.4% 5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 7 16-son 1 son Islom Karimov
87 Islom Ali 4 1 son 0% 0 / 11 7 7 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 100% 8 ball 0% 0 ball 12.5% 1 ball 7 14-son 1 son Bobur Mansurov
88 Abror Gulyamov 4 1 son 0% 0 / 11 4.5 4.5 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 100% 4.5 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 4.5 11-son 1 son Azamat Yuldashov
89 Timur Alixonov 4 1 son 0% 0 / 14 6.6 6.6 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 100% 6.6 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 6.6 10-son 1 son Javlon Asatullaev
90 Umid Gafurov 4 1 son 10% 1 / 10 5 5 ball 0% 0 / 1 — 0 / 0 60% 3 ball 0% 0 ball 0% 0 ball 5 7-son 1 son Islom Karimov
www.kulgilektual.com — QR kod

www.kulgilektual.com

QR kod
Savol yuborish